Finans

Şirketlerin büyümesi ve gelişmesi doğru çözümlere ve kişilere bağlı. Finans ve muhasebe deneyimi ve uzmanlığı da kurumunuzun gelişmesi için gerekli konulardan biri. Experis Finance olarak biz, bu konulardaki uzmanlığımızla müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Finansal raporlama ve uyumluluk, süreç optimizasyonu, finans dönüşümü ve birleşme ve devralmalar yönetiminin hassas ve kritik işlevlerine odaklanıyoruz. Bu sayede uzmanlarımız müşterilerimizin mevcut durumlarına dayanarak açık olan pozisyonlar için en doğru adayların sürece dahil edilmesini sağlıyor.

Organizasyonun finansal süreçleri ve muhasebe konuları hakkındaki yetkin anlayışımızla, finans yöneticilerinin katma değerli işlerini sürdürmelerini sağlayacak pragmatik ve esnek çözümler sunuyoruz. 

Müşterilerimize finans pozisyonlarındaki işe alım ve dış kaynak kullanımı konularında destek oluyoruz. Konunun uzmanı danışmanlarımızın derin endüstri bilgisi ve deneyimi bulunuyor. Aynı zamanda danışmanlarımız finans alanında işe alım projeleri de yönetmiş kişilerden oluşuyor.

Deneyimlerimiz üç ana alanda yoğunlaşıyor:
• Finansal kuruluşlar ( çoğu bankacılık sektöründen)
• Üretim, hizmet ve ticaret endüstrilerindeki şirketlerin finansal fonksiyonları ( muhasebe, denetim, vergi v.b.)
• Hizmet merkezleri ve danışmanlık firmaları

Finans Yöneticisi İş İlanlarını İncele